Львівська транспортна компанія

+ 38 (098) 232 8779

Золота підкова Львівщини

Замки Львівщини – «Золота підкова Львова». Одноденна екскурсія (з 10.00 до 18.00) до Олеського, Підгорецького та Золочівського замків.  У нас Ви завжди можете замовити туристичні автобуси, мікроавтобуси чи автомобіль для здійснення цієї цікавої та пізнавальної поїздки!

Олеський замок – давня руська фортеця та оборонний замок, колись був оточений непрохідними болотами, а згодом перетворений на магнатський палац з парком і став першим замком-музеєм в Україні. Саме тут народився найулюбленіший польський король Ян ІІІ Собєський, а стежками навколо замку бігав дитиною майбутній гетьман Богдан Хмельницький. У виставкових залах замку Ви оглянете зразки палацових інтер’єрів, меблів, ікони галицької школи, майстерно виконані багаторядні іконостаси, дерев’яну скульптуру, гобелени, презентаційні парадні та камерні портрети. За бажанням можна оглянути середньовічні знаряддя тортур у підземеллі замку.

Підгорецький замок– один з найкращих європейських зразків поєднання імпозантного палацу з бастіонними укріпленнями, задумувався як заміська магнатська резиденція коронного гетьмана Станіслава Конецпольського. Розкішний палац будувався за проектом венеційського архітектора Андреа дель Акви та французького військового інженера і картографа Гійома Левассера де Боплана, автора «Опису України», цінного історичного джерела для вивчення побуту запорізького козацтва, селянства та інших станів середньовічної України. Палац і сьогодні вражає своїми вишуканими формами та красою.

Золочівський замок є одним з кращих зразків замків бастіонного типу, який зводився за взірцем голландських бастіонних замків, що було останнім словом науки у Європі 17 столітті. Це одна з резиденцій Яна ІІІ Собєського. Замок оточений могутніми земляними валами з п’ятикутними бастіонами на кутах, які тепер виконують роль оправи для великого житлового будинку та Китайського палацу. Достовірно не відомо хто і коли збудував Китайський палац, але будівель «східного» типу є всього три у Європі. Сьогодні тут зібрана колекція східних творів мистецтва. Великий житловий палац містить експозицію меблів, мисливських трофеїв, портретів, картин, скульптури і т.д. Цікавими є загадкові камені біля великого палацу з зашифрованими написами готичним шрифтом 15 століття. Кажуть, що вони здійснюють бажання, тільки треба їх правильно загадати..

Додатково оплачують вхідні квитки. Можливе замовлення обіду в ресторані Олеського або Золочівського замків.

СПЛАНУЙТЕ ВАШІ ВИХІДНІ З НАМИ

Закрити меню