Львівська транспортна компанія

+ 38 (098) 232 8779

ВІДПОЧИНОК в ХОРВАТІЇ

Пропонуємо недорогий але надзвичайно цікавий, пізнавальний та приємний відпочинок на узбережжі Хорватії (10-ти денні тури).

Перший виїзд заплановано на 09-18.07.21р.

Завдяки постійному пошуку і аналізу оптимальних умов для відпочинку та безпосереднім домовленостям з власниками «міні-готелів» та «Вілл» – ми пропонуємо одні з найкращих умов щодо “ціни/якості” «морського» відпочинку.

Комфортні вілли (обладнані усім необхідним: кондиціонери, ТВ, холодильники…), доступна вартість та приємний персонал в поєднанні з красивим морем та чарівною природою Балкан зроблять Ваш відпочинок незабутнім.

Ви зможете насолоджуватись безтурботним відпочинком на доглянутих пляжах, любуватись красивим узбережжям та чистою морською водичкою, досліджувати автентичну архітектуру невеликих Хорватських містечок, а наші менеджери (які будуть Вас супроводжувати та організовувати Ваш відпочинок) пропонуватимуть, на Ваш вибір, захоплюючі екскурсійні поїздки по цікавих місцях (неймовірні острови, заворожуючі водопади та озера, екскурсії в старовинні та історичні місця…).

Замовивши у нас подорож Ви не тільки гарно відпочините але й знайдете нових друзів, здобудете хороший настрій та отримаєте приємні емоції на ЦІЛИЙ РІК!.

У вартість туру входить: поїздка на туристичному транспорті, проживання та харчування (сніданки/вечері) супровід керівника групи, організація екскурсійної програми…

Стартує прийом заявок на раннє бронювання  – ціна  (до 01.04.21р.) від 290 до 360 євро/чол. + 30є (екскурсія в Спліт).

Зробіть свій відпочинок приємним, цікавим та незабутнім!

Поїздка зі Льіва в Хорватію для відпочинку на морі, туристичні поїздки Хорватію
Тури в Хорватію на море з І.Франківська, Льова, Стрия

СПЛАНУЙТЕ ВАШІ ВИХІДНІ З НАМИ

Закрити меню