Львівська транспортна компанія

+ 38 (098) 232 8779

Екскурсія до Меджугорє (Боснія та Герциговина)

Паломницькі (тури) поїздки в Меджугор’є.

Найближчі виїзди уточняйте в менеджерів.

Маршрут автобуса: Івано-Франківськ / Львів – Стрий – Мукачево – Меджугор’є –  Мукачево – Львів / Івано-Франківськ.

Орієнтовна вартість поїздки: 180Є+500грн/195€ + 500грн.

У вартість входить: -переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту; -супровід священика і керівника групи; -проживання в готелях/пансіонах 3* -сніданки, обіди згідно програми;

ОРІЄНТОВНА ПРОГРАМА ТУРУ:

1 день: ВИЇЗД З УКРАЇНИ.

2 день: МЕДЖУГОР’Є. ПРИЇЗД.

Поселення в готель/пансіон. Обід. Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св.Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії. Обід. Купівля сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково/вільний час/відпочинок. 17.00 – «Вечірня молитовна програма», відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є (17:00 – Молитва Вервиці (в часі якої у 17.40 об’явлення Богородиці візіонерам), 18:00 – Свята Меса, 19.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла, 19:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах)/вервиця)). Ночівля в готелі.

3 день: МЕДЖУГОР’Є. ПІСТ НА ХЛІБІ І ВОДІ.

Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок. Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Обід. Можливе відвідування спільноти «Ченаколо» – заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково. 17.00 – 19:00 “Вечірня молитовна програма”, 19.15 – вистава спільноти «Ченаколо» 22:00 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) 24.00 – УРОЧИСТА ЛІТУРГІЯ, Ночівля в готелі.

4 день: МЕДЖУГОР’Є!!!

Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок. Можлива зустріч з Ненсі і Патріком– колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку. Обід. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково. 17.00 – 19:15 «Вечірня молитовна програма».

5 день: МЕДЖУГОР’Є. ЗАВЕРШЕННЯ.

Сніданок. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Екскурсія до водоспаду Кравіца. Обід. Можливе відвідування «Майчиногосела» (селаМатері) – заснованого о.Славком Барбарічем в 1993 р. Заснування “Майчиного села” викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім’ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території “Майчиного села” діє багато різних спільнот та фундацій. На території є навіть свій зоопарк Святого Франциска, який заснував ще о.Славко Барбаріч для реабілітації жінок та дітей, які внаслідок психологічних травм після військових дій не могли спілкуватися з іншими людьми. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково. 17.00 – 19:15 «Вечірня молитовна програма». Переїзд в Україну.

7 день: Повернення в Україну.

екскурсія в Меджугорє (Боснія та Герциговина)
Екскурсія, паломницький тур в Меджегоря зі Львова
автобусний тур в Міжгіря
У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ: -медичне страхування; -додаткове харчування, -екскурсія на водоспад Кравіца 7 UE; -приватні витрати. (в день перед виїздом, організовано, проводимо ПЛР тестування (у різних містах України), вартість тесту – 900 грн. СІТО)).

СПЛАНУЙТЕ ВАШІ ВИХІДНІ З НАМИ

Закрити меню